Kullanım | Lecher Anteni

Kullanım

Lecher Anteni Nasıl Kullanılır?


1. Tutacak kolları yavaşça açıp kilitleyin.

2. Kilitleme kollarını ayırmadan (tutacaklardaki siyah bölümü) ayırmadan antenin tutacaklarını açamazsınız. Kilitliyse açın va tutacakları yerine getirdikten sonra kullanmak için kilitleyin.

3. Avuçlarınızı yukarı doğru çevirin ve tutacakları küçük parmağınızla yüzük parmaklarınız arasına sıkıştırarak avucunuzu kapatıp sıkıca tutun.

4. Baş parmağınız antenin dışında kalmalıdır. Anteni ters tutmamalısınız. Skaladaki rakamları okuyabiliyor olmalısınız.

5. Anteni yukarıya doğru çevirirken avucunuz size dönük olmalıdır. 


- Bir nesne test etmek için, bir ürün, bir kişi ya da bir bina söz konusu nesneyi hedeflemek gerekir. Bunun için üst resimde gösterildiği gibi önümüzde ileriye doğru uzatmatılır

- Turuncu alan hareketli imlec ile kapatılarak ayar yapılır frekans aralığı ayarlanır 

- Sarı kısım turuncu olan anten kısmının devamıdır gövdeye sabitlemek içindir

- Açık mavi kısım antenin hayali uzantısıdır test edilecek nesneye doğru bu kısım döndürülür.bu hayali çizgiler nesneye odaklandırılır ve son adım hissetme uygulanması olacaktır. 

Genel olarak, eğitim 2-10 saat duyusal duygu doğrulamak için gereklidir. 

Lecher Anteni ile çalışma nasıl yapılır?


Aynı rozenansta titreşimi ritmi yakaladığınızda güçlü bir etki ortaya çıkıyor, ortak titreşim ve bütünsel bir enerji alanının olması bütünlük sağlanması gerekir ki bütünlük sağlansın enerji alanı ortaya çıksın etki yapsın.

1. Öncelikle antenin dalga boyu 17,6 cm.´e ayarlanmış olmalı. Olumlu bir soracağız. (Soru kesinlikle olumsuz olamaz). Örneğin burada .... var mı? Anten öne ya da arkaya doğru hareket ederse sorunun cevabı Evet, hareket etmezse Hayırdır.

1. Antene maddenin var olup olmadığını ardından da kalitesini soracağız. Bu sırada dalga boyu yine 17,6 cm. ayarlanmış olmalı (kalitesi yi mi?) Eğer anten öne ya da arkaya hareket ederse kalite iyi hareket etmezse kalite düşüktür.

2. Yön tayin etmek için farklı yönlere dönerek tarama yapabilirsiniz. Ya da anteni yan tutmanız da mümkün. Fakat her koşulda anten iki elle birlikte tutulmalıdır.

3. Özellikle zamanlama oldukça önemlidir. Başlangıçta sesli olarak ´bu alanın enerjisini tarayabilir miyim´ veya bu alanı tarayabilir miyim!´ sorularını sormak gerekir. Eğer antende hareket olmazsa cevap olumsuzdur. Uygun bir zaman bulmanız gerekir.

4. Antene soru sormak önemlidir. Aynı zamanda buna odaklanmanızı sağlayarak aramayı kolaylaştırır. Lecher Anteni biyo enerjiden etkilenir. Gerçekten antenin işe yaramayacağını düşünürseniz işe yaramama ihtimali yüksektir.

5. Antene seviye ve mesafe ile ilgili sorular şu şekilde sorulur; ´% 100 ile % 90 arasında mı?´, ´% 40 ile %50 arasında mı?´ gibi. onarlı aralıklar belirleyerek soru sorulabileceği gibi daha küçük aralıklar da belirlenebilir. Aynı şekilde uzaklık ve derinlikle ilgili sorular da sormak mümkün. ( 1 mt , 2mt , 3mt gibi) Fakat sorularımızın olumlu olması son derece önemlidir.

6. Enerji düzeyini yükseltmek ve aradığımız cevapları bulmak için mas vücuda temas ettirilir ve kablo vasıtasıyla antenle vücut arasında bağ kurulur. Pozitif düşünmek ve bunu söylemek önemlidir. Anteni 17,6´ya ayarlayarak ´pozitif enerjiye sahibim´, ´bulacağım´, Başaracağım´ vb. bir kaç dakika sesli olarak söylemek önemlidir. Videolarda nasıl yapıldığıyla ilgili örnekleri izleyebilirsiniz.

7. Bazı önemli faktörler Lecher Anteni ile incelenebilir. Bunlar;

- Sihir ve benzeri 3,3 - Karmik problemler 4, - Olumsuz güçler 6,6 - Varlıklar (Hayvan) 4,2 Varlıklar 13

8. Sağlık kazanmak ve iyileşmek için mas bedene temas ettirilir. Kablo ile antene bağlanır. Lecher Anteni öne ve arkaya doğru hareket ettirlirken: ´bütün hastalıklar benden uzaklaşıyor´, ´kötülükler benden uzaklaşıyor´ ya da ´Burası (vücudun bölümü) enerjiyle doluyor´ vb. söylenebilir. Bunu yaklaşık 2 ila 15 dakika arası tekrar etmek gerekir.

9. Tablodaki rakamlara dikkat ederek vücudun çeşitli bölümlerini tedavi edebilirsiniz. Ayarlamayı doğru yapmalısınız. Sorularınız da sözleriniz de sürekli olumlu olmalı. Cümleleri istediğiniz gibi söyleyebilirsiniz. Bizim burada verdiğimiz örnekleri tekrar etmek zorunda değilsiniz.

Bazı şeyler iki noktada aranabilir. Mesela boşlu hem 8,5´te hem de 10,5´te her ikisinde de aramak iyi olur. 

TABLODA ANLAMADIĞINIZ ŞEYLER OLABİLİR (ÖRNEK:ÇAKRA) BUNU ÖNEMSEMEYİN. LECHER ANTENİ ÇOK FARKLI AMAÇLAR İÇİN DE KULLANILIYOR. UZAKDOĞU ALTERNATİF TIP YÖNTEMLERİNDE YARDIMCI ALET OLARAK GÖRÜLÜYOR. 

İNSAN
Lecher Anteni insan, hayvan, bitkisel mineraller veya çevredeki tüm titreşimleri veya enerji yayılımını ölçer. Çevresel saldırının veya enerji bozukluluğunun nereden kaynaklandığını, saldırı tipini tanımlayarak ve saldırıların ana kaynağının yerini tespit ederek belirleyebilir. İç ve dış çevredeki saldırılardan kaynaklanan otuz iki farklı insan rahatsızlığı seviyesi Anteni metodolojisi ile belirlenebilir Bir kişinin gövdesini, zihnini, beslenmesini ve içinde bulunduğu çevreyi en iyi şekilde dengeleme yolu analiz edilebilir ve gerekli uygulama yapılabilir.

ÇEVRE
Çevredeki tüm saldırılar Anten ile tanımlanabilir ve jeopatik, ekolojik, elektrik, elektromanyetik, radyoaktif, hücresel, ağır metal zehirlenmesi, kirlilik gibi tüm ekolojik saldırılar için en iyi çözüm uygulanabilir.

MİMARİ
Proje seviyesinde en iyi yapısal yerleşim, materyal, bölmeler, dekorasyon ve enerjiyi geliştirme konseptleri belirlenebilir.

NESNELERİN ENERJİSİNİ ÖLÇME
(Mücevher, yüzükler, saatler, kolyeler, kıymetli taşlar vs.) Nesnelerin enerji kalitesini ölçer. 2.5 ölçümünü veriyorsa, insan ile uyumlu demektir. 2.5 ölçümünü vermiyorsa bir blokaj olduğunu gösterir. Bir kişiye bir nesnenin uygunluğu ölçülebilir. Bu durumda kişinin eline mass(kordonu ile birlikte) verilir , 17.6 değerine getirilir. Anteni ile bir grup nesneyi tarar ve tınlama yapan her bir nesne insanla uyumlu kabul edilir ve . Tınlamayan nesneler uyumlu değildir ve enerji blokajları oluşturabilir.

Bir ürünün enerji kalitesinin ölçümü :

2.5 değerinde tepki veriyorsa insanla uyumlu demektir
8 değerinde tepki veriyorsa, yatıştırıcı bir etkisi var demektir
12 değerinde tepki veriyorsa, uyarıcı bir etkisi var demektir
15.3 değerinde tepki veriyorsa, ısı yayıyor demektir
17.6 değerinde tepki veriyorsa iyileştirici bir etkisi var demektir 

define arama
Ad Soyad  Telefon